Friday , April 18 2014
You are here: Home / Big Brother

Category Archives: Big Brother

Ganja sjell dy këngë të reja

Këngëtarja Ganimete Abazi si duket i ka kushtuar rëndësi të madhe rikthimit të saj në skenën muzikore, pas një mungese të gjatë që pati. Mbase gjatë tërë vitit ajo është treguar mjaftë aktive duke realizuar këngë e videoklipe të shumta. Vlen të ceket kënga “Hija e askujt” e realizuar nga Virusi dhe Arsim Bunjaku, e cila këngë vazhdon të pëlqehet ... Read More »

Probleme shëndetësore për Arditin?

Moderatori i mirënjohur Ardit Gjebrea ka munguar javën e shkuar në prezantimin e emisionit “E diela Shqiptare”. E vetmja gjë që flitet është fakti se Arditi është i sëmurë dhe ka udhëtuar jashtë për të kryer një vizitë mjekësore. Të dielën në transmetim live, ai ka telefonuar në emisionin e tij duke përgëzuar vajzat për prezantimin dhe duke njoftuar se ... Read More »

Dafina kopjon Dhurata Ahmetajn

Dafina Zeqiri pasi shpeshherë është parë e inspiruar nga Rihanna apo edhe Beyonce, por si duket tani ka filluar ta zgjerojë këtë trend edhe në skenën vendore. Ka kohë që po qarkullon një fotografi nga pop ylli tjetër, Dhurata Ahmetaj, me një fustan ngjyrë të zezë por me prerje të shumta që e bëri të shfaqej mjaft seksi. Dhe, pak ... Read More »

Enkel Demi e “zëvendëson” Diellzën me tre modele

Enkel Demi dukej komod mes tre prezantueseve të Festivalit të 52-të të Këngës në RTSH, aktores Klea Huta, modeleve Xhesika Berberi dhe Marinela Meta. Si për të treguar se gjithçka është kthyer në normalitet pas tërheqjes se Diellza Kolgecit nga prezantimi i Festivalit, organizatorët kishin organizuar një takim-koktejl me përfaqësues të medias për të prezantuar katërshen që do të prezantojë për ... Read More »

Nora, Tuna, Leonora? Kush e ka më sexy dekoltenë?

Këngëtaret shqiptare shpesh e reklamojnë bukurinë e tyre fizike në rrjetet sociale. Këtë hera na shfaqen bashkë në një foto Nora Istrefi, Leonora Jakupi dhe Tuna Sejdiu të treja me dekolte shpërthyese duke pozuar në një ambjent shoqëror. Fotot janë postuar nga Nora në Istagram, ku ajo duket se nuk ka dashur të ekspozojë vetëm bukurinë e saj por dhe ... Read More »

Scroll To Top