Thursday , April 24 2014
You are here: Home / Vipa Te Huaj

Category Archives: Vipa Te Huaj

Jennifer Hudson sings serenade,for Obama and Michelle first dance!!

article-2266236-17150D97000005DC-642_634x476

They are currently the toast of the entire nation.And Jennifer Hudson was given the top honour of serenading President Obama and First Lady Michelle at his Inaugural Ball in Washington D.C on Monday night.   The 31-year-old American Idol alum sang Al Green’s Let’s Stay Together for the couple’s  first dance. The stunning star looked sensational in a slinky cowl ... Read More »

Motrat Spears:Njëra u nda, tjetra po martohet

britneyandjamielynnspears

Jamie Lynn Spears, motra e vogël e këngëtares Britney Spears besohet se do të martohet së shpejti.  21 vjeçarja është në lidhje me të dashurin e saj Jamie Watson që nga viti 2010. Duket se gjërat kanë shkuar mirë për të dhe biznismenin pasi që ata kanë planifikuar martesën. “Do të jetë e mrekullueshme”, ka konfirmuar një burim i afërt ... Read More »

Rihanna injoron paparacit

article-2264546-17044696000005DC-1000_306x755

Duke provuar secilën herë e më shumë se ajo është një vajzë e “mbrapshtë”, Rihanna kësaj here është shfaqur me një fustan i tërë me shenja të marihuanës. Mbrëmë vonë, teksa po dilte nga studio në Los Angelos së bashku me Chris Brown,këngëtarja dukej më e lodhur se kurrë më parë ndërkaq, përpiqej të mbulonte fytyrën duke treguar se nuk ... Read More »

Michelle mbush 49 vjeç

largea_1573661601358503646

Michelle Obama ka zgjedhur të dhurojë në 49 vjetorin e lindjes së saj. Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, zgjodhi të hapë një tjetër profil në Twitter për të qenë më pranë fansave të saj.   49-vjeçarja debutoi me profilin e saj “Flotus” (akronim për Zonjën e Parë të SHBA), në rrjetin social dhe statusi i parë ishte një ... Read More »

Sarah Jessica Parker përjashtohet nga filmi “Lovelace”

largea_cbradshaw1358509702

Sarah Jessica Parker është përjashtuar nga produksioni kinematografik “Lovelace”. Aktorja, e bërë e famshme nga filmi “Sex and the Citty” duhej të luante rolin e Gloria Steinem, ikonës së lëvizjes feministe amerikane, në filmin biografik të aktores së filmave porno Linda Lovelace, që interpretohet nga Amanda Seyfried.   Megjithëse regjisorët e filmit: Rob Epstein e Jeffrey Friedman u dukën se ... Read More »

Kristen dhe Pattinson, çifti më fitimprurës

largea_robertpatinson181358539792

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson, janë shpallur bashkëpunëtorët më fitimprurës në Hollywood, në një listë të cilën e ka publikuar revista e njohur Forbes. Ata besohet se janë ndarë, mirëpo kjo nuk e ka penguar revistën Forbes që t’i shpallë si çiftin më të paguar në Hollywood, me fitime prej 1.17 miliardë dollar që i kanë sjellë në tri vitet ... Read More »

Scroll To Top