Monday , April 21 2014
You are here: Home / Big Brother / Ja Cfare Benin Gjate Nates ,Ervini dhe Ermela e “Big Brother 4″!!!

Ja Cfare Benin Gjate Nates ,Ervini dhe Ermela e “Big Brother 4″!!!

Ermela dhe Ervini jane bere te njohur nga publiku shqiptar fale reality showt te famshem “Big Brother”.Gjate spektaklit ata paten nje lidhje me njeri-tjetrin,e cila zgjati deri ne daljen nga shtepia dhe me pas u nderpre per disa kohe.Gjate kohes se qendrimit ne shtepi u perfol shume per nej marrdhenie midis te dyve gjate nates,por filmimet kurre nuk u shfaqen ne TV.Pikerisht keto filmime jane bere publike disa dite me pare.

 

Ermela dhe Ervini dukej se kishin nje lidhje e cila do zgjaste per shume kohe,por fatkeqesisht ata u ndane disa dite pasi dolen nga shtepia e bigut.Para disa muajsh u perfol per nje ribashkim te ciftit te famshem te Big Brother 4.Ervini nuk arriti dot te qendronte gjate brenda ne Big Brother dhe u eliminua perpara finales se madhe,ndersa Ermela u shpall fituese e spektaklit Big Brother 4.

Scroll To Top