Saturday , April 19 2014
You are here: Home / Aktualitet / Italianja puth me llape Arjan Canin live ne emision!! Video ekskluzive…

Italianja puth me llape Arjan Canin live ne emision!! Video ekskluzive…

Te premten e kaluar ne emisionin Zone e Lire,Arjan Cani u puth ne buze me nje modele italjane.NDIQNI VIDEON:

Emisioni Zone e Lire eshte nje nder emisionet me te ndjekura ne shqiperi,i cili transmetohet cdo ter premte ne Tv Klan.Te ftuar kete te premte ishte midis te tjereve edhe nje modele italjane,e cila u puth live me drejtuesin e emisioni Arjan Canin.

Italjania dhe prezantuesi Cani u puthen 2-3 here ne buze ne transmetim live.Ky lloj emisioni eshte i famshem per tematikat e tij,pasi cdokush eshte i lire te flase dhe te veproje si te doje.

Scroll To Top