Wednesday , April 16 2014
You are here: Home / Aktualitet / Mashkulli më i bukur në botë do të bëhet baba

Mashkulli më i bukur në botë do të bëhet baba

Channing Tatum, i shpallur si mashkullin më i bukur në botë nga revista “People”, së shpejti do të bëhet baba. Aktori i njohur dhe gruaja e tij, Jenna Dewn do të bëhen prindër për herë të parë ka konfirmuar CNN.

 

Tatumin dukuj tejet i lumtur kur ka njoftuar se janë duke pritur lindjen e fëmijës së tyre të parë. “Unë jam gati, mendoj që edhe bashkëshortja është gati,” ka thënë Tatum për mediat amerikane

Cifti, Tatum-Dewn kurorëzoi lidhjen e tyre 5 vjeçare në vitin 2009 në Malibu.

Scroll To Top