Thursday , April 24 2014
You are here: Home / Aktualitet / Messi bëhet baba, lind Thiago

Messi bëhet baba, lind Thiago

Lionel Messi bëhet baba. Lajmi është bërë publik nga vetë futbollisti i famshëm, i cili ka shkruar në faqen e tij në rrjetin social Facebook se vogëlushi Thiago dhe mami Antonella Rocuzzo janë mirë. Messi shprehet se është “burri më i lumtur në botë”.

Më pas Lionel Messi ka shkruar në profilin e tij: “lindi im bir dhe falënderoi Zotin për këtë dhuratë. Falënderoj familjen për mbështetjen. Përqafime të gjithëve”.

Scroll To Top