Monday , April 21 2014
You are here: Home / Aktualitet / ‘’Miss & Mister Albania’’, ja disa nga konkurrentët në garë!!(FOTO)

‘’Miss & Mister Albania’’, ja disa nga konkurrentët në garë!!(FOTO)

Edhe spektakli ‘’Miss & Mister Albana’’ pritet që së shpejti të zgjedhë më të bukurën dhe më të bukurin e vendit. Arnita Beqiraj pritet që t’i dorëzojë kurorën e më të bukurës një tjetër vajze, e cila do të zgjidhet si më e bukura e Shqipërisë në spektaklin e lartpërmendur. Kandidaturat kanë filluar, ndërsa nëpër rrjetet sociale tashmë kanë filluar të dalin edhe emrat e parë të këtij spektakli. Fitore Berisha nga Prishtina, Ketjona Peraj nga Puka, Afroviti Goge nga Durrësi, Agonis Vishaj nga Deçani, David Tufa nga Tirana, Ervin Zyfi nga Korça janë disa nga emrat më të përmendur të këtij spektakli të bukurisë. Ndërkohë që të tjerët janë të panjohur në fushën e modës dhe sfilatave, të paktën modelja Afroviti Goge ka një përvojë të kaluar si modele…

Scroll To Top