Saturday , April 19 2014
You are here: Home / Aktualitet / Rrefehet Kim,ja si i kam rritur te pasmet!!

Rrefehet Kim,ja si i kam rritur te pasmet!!

Kim Kardashian te gjithe e njohim per trupin e saj teper te bukur dhe shum te nxehte ndersa gjat nje emisioni ajo ka vendosur te tregoj se si i ka arritur deri te ky trup te cilin posedon.NDIQNI KRONIKEN:

Ajo pohoi se trupi i saj gjithashtu dhe te pasmet e saj jane dhurate e gjenit te saj Dhe me pak ushtrime  ne palester “kjo qe une kam eshte gjithshka dhurate e nenes natyre dhe e nenes time ” .Ajo tha se nuk ka bere ndonje nderhyrje kirurgjikale per te permirsuar hiret e saj ,por shume analiste te Showbizit Amerikan besojne se ajo ka bere ndrhyrje pasi format e saj kurrsesi nuk mund te ndryshojne ne te tilla  porporcione ne kaq pak kohe.Kim perpara disa kohesh shkoi te nje specialist dhe cdo gje u filmua live nga kamerat  ai pohoi se cdo pjese e trupit te saj jane te natyrshme pa ndonje nderhyrje.

Scroll To Top