Sunday , April 20 2014
You are here: Home / Aktualitet / Sherr dje tek gjimnazi “Partizani”.Dy djem zihen ne mes te klases…

Sherr dje tek gjimnazi “Partizani”.Dy djem zihen ne mes te klases…

Arsyeja nuk dihet, por si duket keta te dy kane probleme te medha te pa zgjidhura. Pervec inatit dhe mllefit qe kane per njeri-tjetrin keta te dy kane dhe shum simpati ndaj aktoreve te famshem te filmave aksion. shikoni videon per me teper!

Kamera amatore eshte filmuar nga shoket e klases,te cilet ne vend qe te nderhynin per te shar sherrin,ndejten indiferent me telefon ne dore duke filmuar.

Te dy nxenesit qe u perfshine ne sherr,moren masa ndeshkimore nga drejtoria e shkolles.

Scroll To Top